O nas

SPECJALIŚCI OD INNOWACJI

o-nas-image-1

Ogrodzenia PCV znamy od podszewki — już od 5 lat zgłębiamy ich tajniki, by mieć pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości!

Nowoczesne rozwiązania wymagają innowacyjnego podejścia. Dlatego za każdym razem dokładnie wsłuchujemy się w Twoje życzenia, proponujemy najwygodniejsze rozwiązania i własnoręcznie wprowadzamy je w życie.

Nieraz pomogliśmy naszym klientom wzbogacić ich najbliższe otoczenie o stylowe lub nowoczesne, ale zawsze wyjątkowe ogrodzenia. Tworząc na przykład ogrodzenia stadnin, możemy umieścić wizerunek konia na bramie dwuksrzydłowej, która prowadzi do stadniny. Doświadczenie pozwala nam na sprawną realizację powierzonych zadań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie — najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu. Nasze realizacje zobaczysz w tym miejscu.

Jesteśmy dystrybutorem konstrukcji produkowanych przez MPS Piotr P. Sycz na Dolnym Śląsku. Profile potrzebne do wytworzenia ogrodzeń pcv, plastikowych, posesyjnych, akustycznych, farmerskich lub ogrodzeń parkanowych pozyskujemy od firmy Royal Europa.

Łatwy montaż

Ogrodzenia, które produkujemy na Dolnym Śląsku pod Wrocławiem, możesz bez problemu zamontować sam. Proponowane ogrodzenie PCV to zbiór specjalnych komponentów, które gwarantują wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz trwałość koloru. Co więcej, te produkty nie wymagają uciążliwej konserwacji, stosowania preparatów antykorozyjnych, impregnowania lub malowania. Oferujemy artykuły najwyższej jakości. Dajemy Ci 10 lat gwarancji na wszystkie ogrodzenia z plastiku w białym kolorze, natomiast 5 lat gwarancji na produkty w trzech pozostałych kolorach.

Chcesz zobaczyć, co kryje się
za bramą innowacyjnych rozwiązań?

Zapraszamy do kontaktu!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus